E-TİCARET SİTELERİ ve DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROJELERİ (B2B, B2C)E-TİCARET SİTELERİ ve DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROJELERİ (B2B, B2C)

E-TİCARET SİTELERİ ve DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROJELERİ (B2B, B2C)

Longplay olarak en keyif aldığımız proje türlerinden biri de E-Ticaret projeleri kuşkusuz. E-Ticaret’i sadece bir web sitesi olarak düşünmek oldukça eksik kalır. E-Ticaret, pazarlaması, websitesi, firma içerisindeki tüm departmanların eksiksiz ve birbiri ile uyumlu çalışması ile bir bütün aslında.

E-Ticaret, satılacak ürünün tedariki ya da üretimi ile başlamıyor. Onun ham maddesi, stoklanması, üretim içerisindeki aşamalar, üretildikten sonra depolanması, pazarlanması, satılması ve desteğinin verilmesi ile bir bütün olarak düşünmek gerekiyor E-Ticaret’i. Bu açıdan değerlendirildiğinde altyapı olarak tüm aşamaların dijital olarak kontrol ediliyor ve yönetiliyor olması çok önemli. Bunu da Web sitesi ve Web Uygulamalarını bir arada kullanarak sağlıyoruz. Size özel altyapılar kurarak tüm bu süreçlerinizde sizin en yakın çalışma dostunuz oluyoruz. Öyle ki, size yapıyı kurup teslim ettikten sonra müşterilerimiz bize sadece çay içmeye ve teşekkür etmeye geliyor 

Özellikle son 2-3 yıldır dijital dönüşüm kendini iyiden iyiye göstermeye başladı. Rakipleriniz sizden çok geriden ve sonradan başlayıp sizi geçebilirler. Bu durumun tek sebebi sizden daha iyi dijital dönüşümü kullanıyor olmalarıdır.

Dijital dönüşüm ile tüm üretim, planlama, depo, satış ve destek süreçlerinizi dijital ortamdan yönetebilirsiniz. Kuşkusuz bu sürecin herkese açık kısmı E-Ticaret siteleridir.

Gelin, sizi de Dijital Dönüşüm ile tanıştıralım. Size özel ve tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanmış E-Ticaret siteniz ve onu destekleyen süreç yazılımlarınız olsun.

ÜYE OLUN, YENİLİKLERDEN HABERİNİZ OLSUN !

Son projelerden ve yazılardan bilginiz olmasını isterseniz, aşağıya eposta adresinizi bırakabilirsiniz.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Bize ulaşmak çok kolay... Aşağıdaki iletişim noları ile ulaşabilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz.